Step By Step
Pentru mai multe permisiuni de "utilizator"
Va rugam inregistrativa/logativa
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» FAQ Xbox360
Dum Mar 08, 2015 9:31 am Scris de alx78

» IL VREM PE SCRIPTERSTEAM!!!
Vin Mai 30, 2014 8:30 am Scris de Vizitator

» Cum arata desktop-ul tau?
Lun Sept 02, 2013 7:36 am Scris de Just4Joker

» Cine e 30 e prost !!:-)))
Lun Sept 02, 2013 7:29 am Scris de Just4Joker

» S0beit pentru sa-mp 0.3x (2013)
Mar Aug 06, 2013 4:30 pm Scris de Vizitator

» Pro.Indungi.Ro
Mar Iun 04, 2013 8:30 am Scris de Just4Joker

» Xbox One - Detalii
Mar Iun 04, 2013 8:21 am Scris de alexmafia

» AngelMT2 24/24
Mar Iun 04, 2013 8:16 am Scris de alexmafia

» Salut StepByStep!
Mar Iun 04, 2013 8:15 am Scris de alexmafia

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Starcraft 2: Wings Of Liberty

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Starcraft 2: Wings Of Liberty

Mesaj  Just4Joker la data de Mier Mar 28, 2012 7:36 pm

Dat fiind faptul că este un joc atât de popular și de bun, merită un topic.Un al doilea topic reprezentat ca o a doua șansă.
De altfel, în care și rog ca discuțiile să se îndrepte către un ambient plăcut, fără certuri și posturi inutile, fără contrarii între cei cu produs original și ceilalți.

Sfaturi, interviuri, diferite video-uri, probleme, știri, experiențe personale, asta dorim postat, într-o măsură mai mică ori mai mare.

”Starcraft II continuă aventura incredibilă, începută în Starcraft, a celor trei rase: Protoss, Terran şi Zerg. Acestea se vor înfrunta încă o dată într-o strategie cu tempo rapid. Campania va începe unde s-a terminat Brood War. Vei fi pus faţă în faţă cu o serie de eroi noi şi feţe cunoscute, într-o poveste plină de aventură şi intrigă. Noul engine 3D oferă efecte vizuale incredibile şi armate mult mai mari. Suport multiplayer prin Battle.net, cu utilităţi de matchmaking şi elemente competititve.

Starcraft mi-a marcat adolescenţa. Jucam ore în şir fără să ne plictisim şi mereu era altfel. Sunt multe amintiri frumoase legate de acest joc şi de prietenii mei de atunci, de nopţile petrecute în sala de internet: îl jucam pe echipe sau individual, făceam strategii, ne relaxam, râdeam, glumeam, era o întreagă atmosferă de bine în jurul acestui joc. Starcraft mi s-a părut un joc simplu de înţeles, dar greu de practicat. Este un RTS care are valoare doar în multiplayer, iar fiecare joc este mereu altfel. Şi în prezent am Starcraft instalat pe laptop şi îl mai joc în puţinul timp liber pe care-l mai am.

Am observat că jocul nu este aşa pretenţios cum s-a crezut la început. Cerinţe minime de sistem pentru Starcraft II: Wings of Liberty:
Sistem de operare: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
Procesor: Intel Pentium IV la 2.2 GHz sau echivalent la AMD Athlon
Placa video: 128 MB VRAM – NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800 Pro
Memorie: 1 GB RAM (XP) / 1.5 GB RAM (Win 7 / Vista)
Hard Disk: minim 5 GB spaţiu pe unitatea de stocare
Direct X: minim 9.0c”

Un mic review preluat de pe @laptopnewsdotro, total adevărat, cel puțin în cadru personal.
Just4Joker
Admin
Admin

Data de înscriere : 08/03/2011
Localizare : UK

Vezi profilul utilizatorului http://stepbystep.forumhit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum